Ремонт вентиляції Київ

Ремонт вентиляції Київ

Ми робимо ремонт вентиляції Київ (Оболонь) і по всій Київській області. Від побутової до промислової. Більше 20 років досвіду.

Багато не буду говорити, ось наша візитівка – Наші Замовники

Основна ймовірна поломка побутової системи вентиляції, яка трапляється — це вихід з ладу двигуна вентилятора. В промислових системах вентиляції частіше всього виходить з ладу система автоматики. Але трапляється таке, що несправність закладена під час проектування і монтажу системи повітроводів. Трапляється таке, що між проектом і фактом різниця колосальна. Якось бачив, як викид повітря було зроблено просто в стіну. В звичайну цегляну стіну. На що сподівались монтажники, коли притулили повітровод до стіни, я не знаю, але знаю одне — за виконавцями потрібен технічний нагляд і паспортизація вентиляції по закінченню монтажу. Якщо це робити, то ремонт вентиляції буде максимально легким і економним по грошам.

Але так склалось, що рівень відповідальності та досвідченості майстрів знижується за рахунок того, що старі кадри уходять, а молоді фахівці здебільшого знаходять своє щастя “на багатих селах”. Тому, ремонт вентиляції — це дуже актуальна проблема, будь то Київ, Ірпінь, Буча, Пуща-Водиця.

Сезон ремонту вентиляції наступає зимою, коли потрібно нагрівати припливне повітря, і починаю виходити з ладу системи автоматики, або припливні установки взагалі не вмикають, щоб економити на нагріві повітря. Тоді виникають ситуації, які я описав в статті “Паспортизація вентиляції”, коли клієнти не можуть відкрити двері респектабельного ресторану. Буває таке, що двері не можна закрити, як в одному з нічних клубів. Там встановлена здоровецький “равлик” на витяжку, а приток … А навіщо він потрібен? “Пан сам клепав”. Тому там виникає такий вакуум, що голова паморочиться.

Ми робимо ремонт вентиляції не тільки в містах Ірпінь, Буча, Гостомель, Пуща-Водиця, Коцюбинське, а і по всій Київській області. Так, в деяких населених пунктах немає фахівців з вентиляції і доводиться працювати далеко від Києва.

На відміну від кондиціонерів, з вентиляцією Ви самі не розберетесь, хіба що проблема в тому, що на систему вентиляції не подається електричне живлення. Таке теж буває. Система вимкнута на щиту, а її намагаються реанімувати. Приїздить майстер і магічним рухом пальця оживляє вентиляцію. Тому попередньо наберіть мене особисто – Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Наші пропозиції по вентиляції та кондиціюванню – Кліматичні системи

Статті по вентиляції в категорії “Вентиляція”

Ремонт вентиляції Київ
Догори