Ремонт кондиціонерів Київ

Ремонт кондиціонерів Київ

Ми робимо ремонт кондиціонерів в Києві (Оболонь), Ірпені, Бучі, Гостомелі, Пущі-Водиці, Коцюбинському і по всій Київській області. Від побутових до центральних кондиціонерів. Ремонт кондиціонерів Київ – більше 20 років досвіду.

Багато не буду говорити, ось наша візитівка – Наші Замовники

Від якості монтажу кондиціонеру залежить майже все в подальшій його долі. Не стільки від рейтингу бренду, скільки від відповідальності монтажників. Я бачив супер-дорогі кондиціонери, які було просто знищено безграмотним монтажем. А “Фунаї”, які ми змонтували ще в 90-х досі працюють. Все залежить від якості монтажу. Так ось. В період літньої жари якість монтажів кондиціонерів значно знижується із зрозумілих причин. Я вже не кажу про те, що покоління монтажників змінилось, і тих майстрів, які були тоді, немає і вже не буде. А молоді фахівці здебільшого знаходять своє щастя “на багатих селах”. Тому, ремонт кондиціонерів — це дуже актуальна проблема, будь то Київ, Ірпінь, Буча, Пуща-Водиця.

Враховуючи, що ремонт кондиціонерів це тема, яка виникає саме в розпал жари, то рекомендується не доводити свій кондиціонер до ремонту, а зробити сервіс при переході з сезону на сезон.

В статті “Як зробити ремонт кондиціонера своїми руками” написано що робити, якщо проблема виникла в спеку, для того, щоб зекономити кошти і час. Тому, якщо рекомендації, наведені в цій статті не допоможуть — звертайтесь до нас.

Ми робимо ремонт кондиціонерів не тільки в містах Київ (Оболонь), Ірпінь, Буча, Гостомель, Пуща-Водиця, Коцюбинське, а і по всій Київській області. Так, в деяких населених пунктах немає фахівців і доводиться працювати далеко від Києва.

Якось ми їздили за 80 кілометрів в одну сторону для того, щоб витягнути равлика з дренажної трубки. Він проліз по трубці десь метра 4 і … мабуть виріс поки повз… Але таку роботу міг зробити господар приватного будинку самостійно. Тому, подзвоніть мені особисто за телефонами, вказаними в Контактах.

З Повагою, Денис Дудник

Наші пропозиції по вентиляції та кондиціюванню – Кліматичні системи

Статті по кондиціюванню в категорії “Кондиціювання”

Ремонт кондиціонерів Київ
Догори