Монтаж кондиціонерів Київ

Монтаж кондиціонерів Київ

Інжинірингова компанія “Кліматичні системи” виконує монтаж кондиціонерів Київ і Київська область, “під ключ” від простих побутових спліт-систем до промислових кондиціонерів. Наш Замовник отримує повний комплекс послуг, від обґрунтованого проекту до гарантійного і після-гарантійного обслуговування, а саме:

1) Консультування з питань кондиціювання і вентиляції
2) Проектування вентиляції та кондиціювання
3) Монтаж кондиціонерів і вентиляції
4) Ремонт і сервісне обслуговування систем вентиляції та кондиціювання
5) Паспортизація систем кондиціювання і вентиляції

Ми відповідально і надійно проектуємо, монтуємо, обслуговуємо, ремонтуємо, паспортизуємо і налагоджуємо вентиляцію і кондиціонери. Наш досвід в кліматичній галузі більш ніж 20 років. Перелічити усі системи, які ми запроектували і змонтували не можливо, але Список Замовників багато може розповісти.

Ми знижуємо витрати на опалення і охолодження будинків за рахунок отримання “зеленої енергії” (сонячні батареї, сонячні колектори, теплові насоси), використання енергоефективного кліматичного обладнання (рекуператори, кондиціонери, інноваційні котли). Ми економимо Ваші кошти і час на етапах проектування і будівництва за рахунок готових проектних рішень, відпрацьованих робочих схем, досвідченої команди майстрів.

Основна перевага роботи з нами — це порядність у відносинах, яку ми культивуємо. З часом це складається в довіру, яка лежить в основі успішного бізнесу.

З Повагою, Денис Дудник

Контакти або Facebook

Монтаж кондиціонерів Київ
Догори