Коворкінг ДПУ

Про коворкінг

Коворкінг працює 24/7 без обмежень частоти і тривалості. Включає:

– відкритий простір
– конференц-зали
– офіси та кубікли
– кімнати переговорів

Хто ми і для кого

Коворкінг ДПУ – це приміщення Державного податкового університету в яких мають можливість працювати учасники проектних груп, студенти, викладачі та запрошені до співпраці в проектах гості.

Коворкінг — це перший щабель проекту “Технопарк ДПУ”. Інструмент, завдяки якому учасники інноваційних процесів отримують змогу вільно працювати.

Місія Коворкінгу ДПУ

створити вільний простір для комфортної та ефективної роботи проектних груп з студентів і викладачів, де передбачені усі необхідні умови, приміщення і обладнання.

Коворкінг ДПУ

Відкритий простір

приміщення 80 м2 у якому розташовані робочі місця для проектних груп. Столи можуть вільно переміщатись. Надається доступ 24/7 без обмежень частоти і тривалості.​

Коворкінг ДПУ

Конференц-зали

Інфраструктура Державного податкового університету включає конференц-зали розраховані на різну кількість учасників та обладнані усією необхідною технікою.

Коворкінг ДПУ

Офіси і кубікли

Кубікли — це єдиний робочій простір, який розділяється за допомогою перегородок на окремі робочі місця. Також, в інфраструктурі коворкінгу є окремі офісні приміщення.

Коворкінг ДПУ

Кімнати переговорів

В складі коворкінгу є кімната переговорів 20 м2 і дві кімнати по 10 м2, оснащені усім необхідним для комфортних переговорів. Існує можливість переоснащення кімнат під замовлення.

Наша команда

Команда проекту по створенню коворкінгу складається з співробітників Державного податкового університету — учасників проекту “Технопарк ДПУ”.

Як з нами зв'язатись

Умови використання приміщень оговорюються з адміністрацією коворкінгу. Ми працюємо 24/7.

Догори