Фарбування великих площ

Фарбування великих площ

Для фарбування великих площ добре підходить безповітряне фарбування, оскільки воно має наступні переваги:

1. Економія матеріалів 15-30%
2. Швидкість виконання робіт в рази бистріше за інші способи
3. Стабільно добра якість нанесення матеріалу
4. Значно менша трудомісткість, порівняно з іншими способами
5. Екологічна безпечність

Економія матеріалів досягається самим способом безповітряного фарбування, при якому матеріал під високим тиском наноситься на поверхню. При цьому, в залежності від типу фарби (матеріалу), фактури поверхні, умов фарбування, може економитись до 30% матеріалів, порівняно з усіма іншими видами фарбування (нанесення), у тому числі фарбопульт. Для фарбування великих площ це дуже велика економія коштів. Якщо на 1000 м2 планується нанести матеріалу на 15 000 грн., то економія буде до 4 500 грн. Якщо на тих самих 1000 м2 планується нанести матеріалу на 70 000 грн., а такий дорогий матеріал є, то економія може бути аж 21 000 гривень. Тобто, для фарбування великих площ, фарбування безповітряним способом має сенс, бо зараз це самий заощадливий спосіб нанесення матеріалу.

Також, значна економія досягається за рахунок того, що розчинника для матеріалу потрібно значно менше. Безповітряний спосіб фарбування дозволяє наносити фарбу (матеріал) значно більшої густини, а ніж усі інші способи нанесення (і фарбопульт теж). І це також значна економія коштів.

Збільшення швидкості виконання робіт досягається на усіх етапах, за рахунок особливостей методу безповітряного фарбування. Головне, це можливість наносити матеріал більшої густини в більших об’ємах рівномірно на поверхню. Ще й без “вусів” і “плювка” на початку. Похідними цих властивостей є зменшення часу на підготовку робочого місця, матеріалу під час робіт і прибирання після завершення робіт. В сукупності це може знизити швидкість фарбування великих площ в рази. Тобто, якщо велика площа фарбується звичайним фарбопультом тиждень, то безповітряне фарбування забезпечить фарбування цієї ж площі за два-три дні, з підготовкою і прибиранням.

Стабільно добра якість нанесення матеріалу досягається за рахунок знов таки самого способу безповітряного фарбування. Це контури епюри факелу нанесення і його якісні характеристики. Тим більш, що ми використовуємо апарат Wagner Control Pro 350M (Німеччина) з фарба-розпилювачем Control Pro який працює за інноваційною технологією НЕА. High Efficiency Airless — висока ефективність безповітряного розпилення. Для фарбування великих площ це має величезне значення. Докладніше про переваги безповітряного фарбування – “Безповітряне фарбування це”

Також, за рахунок того, що тиск на нашому апараті “Вагнер” в два раза менше, ніж на усьому, що є в галузі (класичний фарбопульт теж), то віддача в руку майстра відповідно відчутно менше. Тому, майстер не втомлюється і працює всю зміну рівномірно добре. Все це впливає, також, на трудомісткість, що при фарбуванні великих площ складається у відчутну економію і стабільно якісне виконання робіт.
Екологічна безпека — це мається на увазі те, що метод безпечний для навколишнього середовища за рахунок того, що не створюється туман з фарба-повітряної сміши, як в фарбопульті. А якщо мова іде про внутрішні роботи і фарбування великих площ, то мова йде про безпеку не тільки оточувального середовища, а і про здоров’я людей, які знаходяться поруч.

Таким чином, для фарбування великих площ, безповітряне фарбування є найоптимальнішим і економічно вигідним способом нанесення матеріалів.

Наша пропозиція по безповітряному фарбуванню – “Безповітряне фарбування”

Якщо є необхідність фарбування великих площ — звертайтесь безпосередньо до мене – Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Фарбування великих площ
Догори