Вартість фарбування стін

Вартість фарбування стін

Усі, хто звертаються до нас з питанням яка вартість фарбування стін безповітряним способом, задають однакові питання. Так само і консультанти, запитують у Замовників одні й ті самі питання. Тому, я написав цю статтю з метою економії часу Замовників і консультантів.

Для того, щоб порахувати вартість фарбування необхідно знати наступні дані:

1. Де знаходиться об’єкт. Для початку район Києва, і вулиця. Потім нам потрібні будуть більш детальні дані. Якщо об’єкт знаходиться в Київській області — відстань до Києва.

2. Характер об’єкту. Це квартира або окремо стоячий будинок. Поверховість будинку, поверх квартири, особливості розташування об’єкту. Чи потрібні висотні роботи або роботи альпіністів.

3. Площа під фарбування. Треба окремо порахувати площу стін, стель, підлоги та інших поверхонь, які потрібно фарбувати. Площі дверних і віконних отворів не враховуються.

4. Для кожного виду площин вказати характер поверхні (матеріал, текстура, т.і.).
5. Стан об’єкту (ремонт, капітальний ремонт) і особливості що до наявності меблів, плінтусів, багетів, світильників і т.і. Особливості по підготовці до робіт з фарбування.

6. Висота поверхні фарбування (стелі, фасаду, паркану). Це нам потрібно для визначення необхідності драбин, лісів і т.і. Якщо йдеться про капітальний ремонт — наявність на об’єкті риштування, лісів, тощо.

7. Матеріал, який треба наносити. Фарба, ґрунт, інші матеріали. Що до підбору матеріалу, то доцільно звернутись до будівельних супермаркетів, де є можливість подивитись зразки різних видів фарб. Порахувати за допомогою спеціальних програм (калькуляторів) витрати матеріалів (фарб, грунтів, т.і.) на Ваш об’єкт. І поспілкуватись з консультантами. Наш спеціаліст також може допомогти Вам у виборі матеріалів. Коштує ця послуга 800 гривень в день. Ця сума буде віднята від вартості робіт при подальшій нашій роботі. Тобто, по суті це безкоштовна послуга, яка входить у загальну вартість робіт з фарбування.

Треба враховувати, що безповітряне фарбування більш економне, ніж інші види фарбування. Наприклад, якщо при звичайному фарбуванні на 10 м2 поверхні розраховують 2 літра фарби, то при тих самих умовах, при безповітряному фарбування може піти 1,5 літра. Тому, при спілкуванні з консультантами з лакофарбових матеріалів, зверніть їхню увагу на те, що матеріал буде наноситись апаратом безповітряного фарбування Wagner Control Pro 350 M з фарба-розпилювачем Control Pro. Номер сопла — 21. Номер означає, що внутрішній діаметр дюзи — 0,021 дюйма (0,53 мм.)

8. Які ще роботи плануються зробити на цих поверхнях. Ґрунтування, шпаклювання, інші роботи. Ми можемо зробити попередні етапи робіт на цих поверхнях.

9. Чи потрібне прибирання після виконання робіт і до якого стану.

10. Хто буде супроводжувати роботи. Можливо на об’єкті є прораб, з яким ми можемо зв’язатись для уточнення деталей.

Це основні питання, які ми задамо Вам при першому спілкуванні для того, щоб порахувати вартість фарбування. Але Ви вже при підготовці до нашої розмови зможете порахувати вартість фарбування безповітряним способом.

Вартість робіт з безповітряного фарбування складає 50 гривень за метр квадратний. В цю вартість входить ґрунтування і фарбування в два шари. Помноживши площу поверхонь яку Ви плануєте пофарбувати (пункт 3 списку що вище) на 50 грн./м2 Ви отримаєте загальну вартість робіт. Додавши до цієї суми вартість матеріалів, яку Ви отримаєте згідно рекомендацій з пункту 7 списку що вище, Ви будете знати загальну суму вартості фарбування (матеріали плюс роботи).

Вартість робіт 50 грн./м2 розрахована якщо об’єми робіт складають більш ніж 300 м2. Якщо об’єми робіт по Договору 250 — 300 м2, то вартість квадратного метра буде 60 грн./м2; якщо 200 — 250 м2, то 70 грн./м2; якщо 150 — 200 м2, то 80 грн./м2. При об’ємах робіт менше ніж 150 м2 фарбування безповітряним способом стає не вигідне із за того, що витрати часу на підготовку і завершення робіт не покривають вартості за вказаними тарифами і стає вигідно фарбувати звичайними способами.

Вищевказані вартості робіт не включають вартість оренди риштування, лісів. Також, існують коефіціенти по роботі на висоті, у вихідні дні, нічні зміни, необхідності електрогенератора, підготовки робочого місця. Ці особливості ми узгодимо в технічному завданні.

Якщо виникають питання, пишіть, дзвоніть, буду радий — Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Наша пропозиція по безповітряному фарбуванні – “Безповітряне фарбування”

Докладніше про спосіб безповітряного фарбування – “Безповітряне фарбування це”

Вартість фарбування стін
Догори