Безповітряне фарбування

Безповітряне фарбування

Ми фарбуємо безповітряним способом стіни і стелі житлових та промислових об’єктів. Виконуємо малярні роботи і безповітряне фарбування в Києві, Ірпені, Бучі, Гостомелі, Пущі-Водиці, Коцюбинському і по всій Київській області.

Виконуємо наступні роботи:

— фарбуємо після шпаклівки
— освіжуємо колір
— ремонтуємо тріщини, сколи, шпаклюємо
— захищаємо плівкою підлогу, плінтуси, вікна, меблі
— закуповуємо матеріали
— вивозимо сміття

Для безповітряного фарбування ми використовуємо апарат Wagner Control Pro 350M (Німеччина) з фарба-розпилювачем Control Pro який працює за інноваційною технологією НЕА. High Efficiency Airless — висока ефективність безповітряного розпилення. Докладніше про інноваційне фарбування – “Безповітряне фарбування це”

Наші переваги:

— швидкий розрахунок вартості фарбування
— ми постійно на зв’язку з замовником
— радимо найкращі рішення щодо фарбування
— радимо оптимальні та потрібні матеріали для фарбування, не нав’язуючи дорогі, на не переконуємо в надійності економних фарб
— допомагаємо Замовнику підібрати кольори
— чистота, порядок і акуратність в роботі — основні вимоги до наших майстрів
— ми культивуємо порядність щодо клієнтів і дбайливість до матеріальних цінностей Замовника
— позитивний відгук — наша топова мета у виконанні малярних робіт

Сучасна методика фарбування безповітряним способом економить фарбу та інші матеріали, створює рівний покривний шар, знижує необхідну кількість шарів, економить час виконання малярних робіт, не забруднює середовище.

Переваги безповітряного фарбування не обмежуються економією фарби та швидкістю роботи. Основна перевага фарбування безповітряним способом полягає в можливості рівномірно пофарбувати складні поверхні, текстуру, поверхні до яких не підібратись пензликом і валиком. В деяких випадках безповітряне фарбування — єдиний можливий спосіб фарбування.

Основна перевага роботи з нами — це порядність у відносинах, яку ми культивуємо. З часом це складається в довіру, яка лежить в основі успішного бізнесу.

Базова вартість безповітряного фарбування складає 50 гривень за м2. В цю вартість входить ґрунтування і фарбування в два шари. Вона може змінюватись в залежності від умов роботи. Ви можете самостійно розрахувати вартість робіт по безповітряному фарбуванню – “Вартість фарбування стін”. Для точного розрахунку вартості робіт Вам необхідно заповнити наступну форму Технічного завдання або зателефонувати нам.

Пишіть, дзвоніть, будемо раді“Контакти”

З Повагою, Денис Дудник

Докладніше про нас – “Екотехнополіс” 

Безповітряне фарбування
Догори