Безповітряне фарбування це

Безповітряне фарбування це відрізняється від фарбування пневматичним пульверизатором тим, що при безповітряному фарбуванні материал під високим тиском подається безпосередньо в фарбопульт і наноситься на поверхню, на відміну від класичного способу, коли компресор подає в фарбопульт повітря, яке там змішується з фарбою і потім фарбо-повітряна суміш наноситься на поверхню.

Цією інновацією було досягнуто:

— економія матеріалів 15-30%
— швидкість виконання робіт і підготовки до робіт
— відсутність туману
— безпечність умов роботи
— стабільність характеристик нанесення фарби
— чіткий факел (епюра) нанесення фарби

Недоліки безповітряного фарбування — безповітряним способом не зробиш таку красу, як пензликом або пульверизатором, у сенсі декоративних характеристик. Це все ж таки більш промисловий спосіб роботи, який розраховано на великі площі, де декоративні якості не є пріоритетними. Також, це не вигідний спосіб при фарбуванні дрібних предметів та якщо треба використовувати різнорідні лакофарбові матеріали.

Ми використовуємо апарат безповітряного фарбування Wagner Control Pro 350 M (Германія) з фарба-розпилювачем Control Pro який працює за інноваційною технологією НЕА. High Efficiency Airless — висока ефективність безповітряного розпилення.

Порівняно з іншими апаратами безповітряного фарбування Wagner Control Pro 350 M забезпечує:

— максимально можливу стабільність характеристик розпилювання, за рахунок розробленої фахівцями німецької компанії Wagner унікальної інноваційної двокамерної форсунки
— Туману (аерозольної хмари) менше на 55%
— Відсутність плювка при вмиканні, який є в усіх інших апаратах безповітряного фарбування
— Немає “вусів” на поверхні по краях факелу (епюри), завдяки інновацій форсунки, яка забезпечує плавні межі струменю
— Легкість роботи і відповідні стабільні якості праці маляра, в наслідок зниження віддачі, що забезпечується зменшенням робочого тиску до 110 бар на відміну від усіх інших, в яких робочий тиск 200 бар

Фарби для безповітряного фарбування: усі фарби на водній основі і основі розчинника. Водоемульсійні, латексні, акрилові, дисперсійні, фасадні, грунтівки (бетон, метал, дерево), лаки, глазурі, емалі, морилки, засоби захисту дерева, засоби захисту рослин, ущільнювачі щілин, дезинфекційні агенти, масла.

Єдина умова — відповідність густини матеріалу діаметру дюзи форсунки. Цей параметр треба обов’язково уточнювати перед придбанням матеріалів.

Однозначно не підходять для використання в апараті безповітряного фарбування матеріали, які мають в своєму складі кислоту і важкі абразивні компоненти, силіконові і силікатні фарби.

Взагалі, безповітряне фарбування це простий і дружній спосіб фарбування. Якщо у Вас є запитання по безповітряному способу фарбування чи потреби в фарбуванні, то я із задоволенням надам Вам консультацію письмово чи по телефону.

Ми займаємось безповітряним фарбуванням в Києві, Ірпені, Бучі, Гостомелі, Пущі-Водиці, Коцюбинському і по всій Київській області.

Дзвоніть, пишіть, буду радий — Контакти

З Повагою, Денис Дудник

Наша пропозиція по безповітряному фарбуванню – “Безповітряне фарбування”

Безповітряне фарбування це
Догори